Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
  ODF Cup IX »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
      -Poule A »
      -Poule B »
      -Poule C »
      -Poule D »
      -Poule E »
      -Poule F »
      -Poule G »
      -Poule H »
      -Poule I »
      -Poule J »
      -Poule K »
      -Poule L »
    -Instromers »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup IX » Poules

Poules

Hieronder vind je de ranglijst van de poules van ODF Cup IX. Daarnaast kan je via het menu aan de linkerkant, de pagina van iedere poule benaderen.


Poule A
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Krayenhoff (364893)

3

3

0

0

9

8-0

2

Rubinho19 (811689)

3

1

1

1

4

5-4

3

FC Oldenzaal (503957)

3

1

1

1

4

5-8

4

Plunderaars FC (206876)

3

0

0

3

0

2-8


Poule B
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Fryslân (769361)

3

2

0

1

6

7-5

2

Mighty Moles (1008240)

3

1

2

0

5

8-3

3

FC Feyenoord2 (144092)

3

1

1

1

4

6-3

4

fc Justef (816998)

3

0

1

2

1

2-12


Poule C
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

De Vuile Aapjes (205712)

3

3

0

0

9

11-0

2

SV MyStyx (769758)

3

1

1

1

4

4-3

3

FC Atse (360114)

3

1

0

2

3

6-8

4

Britecca United (503573)

3

0

1

2

1

0-10


Poule D
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Wobbly Wombats (145057)

3

3

0

0

9

14-2

2

lookyalike (213486)

3

2

0

1

6

8-6

3

AFC scopion (765582)

3

1

0

2

3

6-9

4

FC United Utrecht (1293154)

3

0

0

3

0

3-14


Poule E
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

De Kooitjes (509103)

3

3

0

0

9

18-2

2

Anatheama (1358089)

3

1

0

2

3

8-11

3

F.C. de Pelikanen (764173)

3

1

0

2

3

6-11

4

The Holy Cows (211450)

3

1

0

2

3

7-15


Poule F
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Pieet Glory Hallelujah! (144228)

3

3

0

0

9

18-2

2

The People of -Lau- (766407)

3

2

0

1

6

12-5

3

Doelloos United (766672)

3

1

0

2

3

6-14

4

HFC Haskerdijken (769628)

3

0

0

3

0

0-15


Poule G
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Belhamels (209885)

3

2

1

0

7

10-7

2

Hennie's Choice (363204)

3

2

0

1

6

9-3

3

FC Vendetta (1010429)

3

1

0

2

3

4-11

4

Sporting Beveren (1021110)

3

0

1

2

1

6-8


Poule H
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

girls-ahaed (360687)

3

3

0

0

9

14-0

2

Fc de Dijken (1010354)

3

2

0

1

6

6-8

3

Soccerclan (150191)

3

1

0

2

3

7-9

4

fc citybike (812950)

3

0

0

3

0

1-11


Poule I
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

The Sjirkies (69528)

3

3

0

0

9

20-4

2

FC Santen (509899)

3

2

0

1

6

12-6

3

FC Red Diamonds (505218)

3

1

0

2

3

8-11

4

FC Scheiveningen (1005852)

3

0

0

3

0

1-20


Poule J
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Forca Tilburg (506090)

3

2

1

0

7

13-2

2

F.C. Tilburg (771727)

3

2

1

0

7

7-0

3

Rovic FC (207298)

3

1

0

2

3

6-8

4

Vullejaegers (1009793)

3

0

0

3

0

2-18


Poule K
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC RMH (507693)

2

2

0

0

6

7-0

2

Z.F.C. Strength And Honor (360154)

2

0

1

1

1

0-3

3

Wilson's Dreamteam (209823)

2

0

1

1

1

0-4


Poule L
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Wild Bulls (503474)

2

1

1

0

4

5-3

2

RFC Dice (148602)

2

1

0

1

3

11-4

3

FC Maarssen United (1291175)

2

0

1

1

1

1-10