Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
      -Poule A »
      -Poule B »
      -Poule C »
      -Poule D »
      -Poule E »
      -Poule F »
      -Poule G »
      -Poule H »
      -Poule I »
      -Poule J »
      -Poule K »
      -Poule L »
      -Poule M »
      -Poule N »
    -Instromers »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup V » Poules

Poules

Hieronder vind je de ranglijst van de poules van ODF Cup V. Daarnaast kan je via het menu aan de linkerkant, de pagina van iedere poule benaderen.

Poule A
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Peender United (150855)

5

3

2

0

11

17-5

2

Schoolholmse Boys (150776)

5

3

1

1

10

17-9

3

the people of -Lau- (766407)

5

3

1

1

10

14-11

4

De Japie's (20953)

5

3

0

2

9

15-10

5

Nero's Fighters (504641)

5

1

0

4

3

8-19

6

S.V.A.P 1 (501997)

5

0

0

5

0

5-22


Poule B
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Knudde2005 (812258)

5

4

1

0

13

17-10

2

FC Feyenoord2 (144092)

5

4

0

1

12

13-5

3

Nat'Korima Koron (363137)

5

3

0

2

9

19-9

4

F.C. Tilburg (771727)

5

1

1

3

4

12-16

5

FR-H (766672)

5

1

0

4

3

15-22

6

kipper united (767862)

5

1

0

4

3

8-22


Poule C
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Vici Deus (810889)

5

4

0

1

12

26-7

2

fc de hofjes (362629)

5

4

0

1

12

16-12

3

Pingel (766098)

5

2

1

2

7

16-12

4

FC_Illuminati (363961)

5

2

1

2

7

13-17

5

Djeesun FC (504148)

5

2

0

3

6

8-9

6

Rubinho19 (811689)

5

0

0

5

0

1-23


Poule D
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Babylon FC (508596)

5

5

0

0

15

21-0

2

FC Ambu (507532)

5

3

1

1

10

12-9

3

De Technische Bouwers (212346)

5

3

0

2

9

11-9

4

Fury Lions (770698)

5

2

1

2

7

9-12

5

Doom's Mercenaries (212971)

5

1

0

4

3

6-14

6

riemst vv (188326)

5

0

0

5

0

4-19


Poule E
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

V.V. Opende (207753)

5

5

0

0

15

29-2

2

Sheepproductions (503794)

5

4

0

1

12

12-9

3

Tom's Amateurs (817094)

5

2

1

2

7

10-11

4

Opgezwolle (213020)

5

2

0

3

6

9-12

5

Topjob86 (149457)

5

1

1

3

4

14-17

6

Kom maar!! (810990)

5

0

0

5

0

5-28


Poule F
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Super Jousters (149321)

5

5

0

0

15

17-1

2

RockandRollers (506141)

5

3

1

1

10

14-9

3

FC Santen (509899)

5

2

1

2

7

11-10

4

Yldannen Fc. (150388)

5

2

0

3

6

9-13

5

hvh 6 (764233)

5

1

1

3

4

3-12

6

Sportclub Telstar (366109)

5

0

1

4

1

7-16


Poule G
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Gamecube (143343)

5

4

1

0

13

17-1

2

Het Beest (365374)

5

4

0

1

12

11-8

3

NKR (367430)

5

3

0

2

9

15-7

4

Wappy's Revange (150537)

5

2

1

2

7

14-8

5

CHIMO (363478)

5

1

0

4

3

4-18

6

Giessen-Oudekerk All Stars (20929)

5

0

0

5

0

2-21


Poule H
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

F.C. Terneuzen (205951)

5

4

0

1

12

18-3

2

fc 44p (210133)

5

3

1

1

10

21-5

3

Giesfighers (20969)

5

3

1

1

10

13-6

4

FC Fryslân (769361)

5

2

0

3

6

12-15

5

de fighters (817450)

5

1

0

4

3

5-19

6

den Ouden (817355)

5

1

0

4

3

6-27


Poule I
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Maxlands (506157)

5

4

0

1

12

15-6

2

Dreamers_team (144927)

5

4

0

1

12

11-5

3

Forca Tilburg (506090)

5

3

0

2

9

18-8

4

fc. peereboom (503796)

5

1

1

3

4

7-11

5

JK Legends (143683)

5

1

1

3

4

2-15

6

CVC de knorretrappers (505280)

5

0

2

3

2

2-10


Poule J
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Lienie (207939)

5

4

0

1

12

23-4

2

ZFC Strength and Honor (360154)

5

3

1

1

10

14-5

3

The Sjirkies (69528)

5

3

1

1

10

7-5

4

Fc-Hollanda (508253)

5

3

0

2

9

13-12

5

Nooit Gedacht (503616)

5

1

0

4

3

11-11

6

gismoteam (502328)

5

0

0

5

0

1-32


Poule K
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

odijkies (209130)

5

4

0

1

12

18-3

2

Pandarve (147501)

5

4

0

1

12

21-8

3

RFC Dice (148602)

5

3

1

1

10

11-6

4

sv EGOVV (812228)

5

1

1

3

4

6-16

5

FC hoofddorp (771244)

5

1

0

4

3

6-15

6

Tilburgse Pitbuls (501988)

5

1

0

4

3

7-21


Poule L
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Grun (143380)

4

4

0

0

12

15-2

2

Houten Dragons (363618)

4

3

0

1

9

13-5

3

SC OK (770712)

4

1

1

2

4

8-8

4

BlowUAway (811641)

4

1

1

2

4

5-13

5

vanLeeuwen SC (503637)

4

0

0

4

0

2-15


Poule M
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Wobbly Wombats (145057)

4

4

0

0

12

20-3

2

Onderwater (148008)

4

2

0

2

6

7-8

3

Les Cockodores (363648)

4

2

0

2

6

7-13

4

Mascience (502240)

4

1

0

3

3

9-14

5

VetHard (502921)

4

1

0

3

3

8-13


Poule N
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

F.C. Noma (213560)

4

4

0

0

12

18-2

2

FC Fallot (767888)

4

2

1

1

7

13-9

3

Flevo6 (766024)

4

2

1

1

7

11-9

4

Geuzen (506923)

4

1

0

3

3

10-12

5

Koldplay RC (768055)

4

0

0

4

0

0-20