Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
      -Poule A »
      -Poule B »
      -Poule C »
      -Poule D »
      -Poule E »
      -Poule F »
      -Poule G »
      -Poule H »
      -Poule I »
      -Poule J »
      -Poule K »
      -Poule L »
      -Poule M »
      -Poule N »
      -Poule O »
    -Instromers »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
  ODF Cup III »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup IV » Poules

Poules

Hieronder vind je de ranglijst van de poules van ODF Cup IV. Daarnaast kan je via het menu aan de linkerkant, de pagina van iedere poule benaderen.

Poule A
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

De Boogies (360838)

4

4

0

0

12

26-1

2

Z.F.C. Strength And Honor (360154)

4

3

0

1

9

9-7

3

Tilburgse Pitbuls (501988)

4

1

1

2

4

10-13

4

Toink United (205970)

4

1

1

2

4

10-13

5

Van Hoek Untited (764007)

4

0

0

4

0

3-24


Poule B
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

The Deminka's (68783)

4

4

0

0

12

21-3

2

SC OK (770712)

4

3

0

1

9

22-7

3

Team Kansloos (145666)

4

2

0

2

6

14-11

4

FC Barkippie (770227)

4

1

0

3

3

8-14

5

den Ouden (817355)

4

0

0

4

0

2-32


Poule C
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

V.V. 't Vliegdorp (766867)

4

3

1

0

10

21-6

2

Babylon FC (508596)

4

2

1

1

7

13-5

3

Barafranca (211293)

4

2

0

2

6

10-10

4

IJfc (366919)

4

2

0

2

6

7-12

5

Plunderaars FC (206876)

4

0

0

4

0

4-22


Poule D
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Darkraver C.F. (509073)

4

2

1

1

7

12-6

2

hvh-6 (764233)

4

2

1

1

7

7-7

3

Hellas Ajax (143889)

4

1

3

0

6

8-3

4

Peender United (150855)

4

1

1

2

4

5-9

5

braka (501940)

4

1

0

3

3

3-10


Poule E
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Schoolholmse Boys (150776)

4

3

1

0

10

10-2

2

HFCHaarlem (211562)

4

3

0

1

9

12-5

3

Tom's Amateurs (817094)

4

2

0

2

6

13-7

4

FC Zola (505941)

4

1

0

3

3

7-13

5

FC Velsenoord (69345)

4

0

1

3

1

1-16


Poule F
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Pieet Glory Hallelujah! (144228)

4

3

1

0

10

31-4

2

Fury Lions (770698)

4

3

1

0

10

18-5

3

FC Lienie (207939)

4

2

0

2

6

11-9

4

KARWEI BOYS (812969)

4

1

0

3

3

5-21

5

Deventer FC (364133)

4

0

0

4

0

1-27


Poule G
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC OverHead Kick (360842)

4

3

1

0

10

19-7

2

Forca Tilburg (506090)

4

3

0

1

9

16-5

3

BlowUAway (811641)

4

2

1

1

7

13-10

4

romabroo (69445)

4

1

0

3

3

5-19

5

Giessen-Oudekerk All Stars (20929)

4

0

0

4

0

4-16


Poule H
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Troebie XI (21474)

4

4

0

0

12

19-3

2

Schreuder in Oranje (68404)

4

3

0

1

9

7-5

3

VetHard (502921)

4

2

0

2

6

4-7

4

vv Nooit Gedacht (503616)

4

1

0

3

3

7-11

5

HFC OUT (508599)

4

0

0

4

0

2-13


Poule I
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Gamecube (143343)

4

3

1

0

10

18-2

2

The People of -Lau- (766407)

4

3

1

0

10

16-3

3

FC Maxlands (506157)

4

2

0

2

6

10-9

4

sv EGOVV (812228)

4

1

0

3

3

4-13

5

avm (208108)

4

0

0

4

0

1-22


Poule J
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

wessus (363998)

4

4

0

0

12

18-4

2

Onderwater (148008)

4

3

0

1

9

18-5

3

Geuzen (506923)

3

1

0

2

3

7-11

4

AFC MM (366301)

3

1

0

2

3

7-12

5

Wild Bulls (503474)

4

0

0

4

0

5-23


Poule K
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Wodka United (148066)

4

4

0

0

12

23-2

2

Nero's Fighters (504641)

4

3

0

1

9

13-11

3

Djeesun FC (504148)

4

1

1

2

4

8-9

4

Helmondse Boys (364737)

4

1

1

2

4

6-12

5

Tricky-team (69668)

4

0

0

4

0

4-20


Poule L
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

SV MyStyx (769758)

4

4

0

0

12

17-9

2

Hull City A.F.C. (813090)

4

2

0

2

6

12-10

3

Bloedhonden (509711)

4

2

0

2

6

9-8

4

RFC Dice (148602)

4

2

0

2

6

10-10

5

Moerse Boys (209562)

4

0

0

4

0

4-15

Poule M
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Chemistry Forever (146546)

4

4

0

0

12

12-0

2

FC Feyenoord2 (144092)

4

3

0

1

9

11-3

3

FC Twannies (149365)

4

2

0

2

6

11-7

4

Doom's Mercenaries (212971)

4

1

0

3

3

5-16

5

MilanoAmsterdam (767201)

4

0

0

4

0

3-16

Poule N
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Wappy's Revange (150537)

4

3

1

0

10

8-2

2

Nat'Korima Koron (363137)

4

3

0

1

9

11-4

3

Aqua United (771246)

4

2

1

1

7

10-7

4

Teamkazie (365979)

4

1

0

3

3

4-13

5

Sportclub Telstar (366109)

4

0

0

4

0

0-7

Poule O
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Koldplay RC (768055)

4

4

0

0

12

12-1

2

FC Santen (509899)

4

3

0

1

9

9-5

3

OpGeZwolle (213020)

4

2

0

2

6

7-3

4

De Technische Bouwers (212346)

4

1

0

3

3

4-12

5

NKR (367430)

4

0

0

4

0

5-16