Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
    -Vorige Editie »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
    -Voorronde »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
    -Kaarten »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup III » Topscorers

Topscorers

Hieronder vind je de spelers die tijdens het toernooi een of meerdere doelpunten hebben gemaakt. De speler die aan het einde van het toernooi de meeste doelpunten heeft gemaakt, wordt gekroond tot topscorer van ODF Cup III.


Tussenstand na speeldag 2
Naam Team

Justin Crombach

Soccerfriends

8

Magnus Winderhitzer

Team Kansloos

7

Dirck Schleude

Super Jousters

6

Gustavo Miguel Cecchi

DE bikkels_1

6

Erik Zanderink

Brozzer

5

Flor Toussaint

Ameland

5

Jan-Pieter Gevers

S.V. Hector

5

Jeroen Baart

De Graszaaiers

5

Josha Tillemans

RFC Dice

5

Atsushi Yosano

Pandarve

4

Benny Counotte

hvh-6

4

Darius Mãrãcineanu

Pandarve

4

Deion O'Loughlin

Berger Frissen RE

4

Derek van Zijll Langhout

4

Erben Frehe

FC Enckhuyser

4

Fergus van 's Hertogenbosch

FC PDB

4

Franziskus Lieberherr

Brozzer

4

Fredrik Wallfeldt

puma elite

4

Jordi Feloaga

SV Urk

4

Keijo Talumets

Soccerfriends

4

Marco Nila Novaga

Yldannan FC

4

Ruurd Ellenbroek

Hellas Ajax

4

Ulf Gillner

Brozzer

4

Will Pears

CSW 1

4

Yordi Dewilde

FC PDB

4

Zvi Shwaitzer

Small Cox

4

Abraham Gavara Cara

Fc Oudeland

3

Andreas Svantesson

Wild Bulls

3

Antonio Climenti

NKR

3

Arnold Tiggelman

NKR

3

El Cools

Fc Oudeland

3

Eli Matthijssen

Doom's Mercenaries

3

Erben Ruiter

3

Guillermo Labán

FC Maxlands

3

Jarkko Löytty

Ameland

3

Jordy Valkenburg

3

Kazim Swagemakers

FC Lienie

3

Marco Cereda

Fc KingsII

3

Ot Henstra

puma elite

3

Petrus Nitu

Super Jousters

3

Przemysław Wszędybył

Doom's Mercenaries

3

Renick Planting

vv Nooit Gedacht

3

Robert Boote

NKR

3

Roderick Hebeda

vv Nooit Gedacht

3

Sergio Raffa

RFC Dice

3

Yvon Mialon

Small Cox

3

Anthony Manière

DE bikkels_1

2

Antonie de Groot

De Graszaaiers

2

Aslak Levang

Master drummers

2

Avram Fainman

puma elite

2

Barend Claassen

North front Hellmond

2

Basim Omar

Super Jousters

2

Benedictus Borsato

Berger Frissen RE

2

Bing Raateland

Pandarve

2

Björn Tellell

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

2

Camille Brokaar

De Graszaaiers

2

Carles Baldomà

Nero's Fighters

2

Cyril Celik

Forca Tilburg

2

Daniel Pârvu

NKR

2

Dave Hecker

FC the Freakerz

2

Diant van der Aa

Yldannan FC

2

Dirk van der Krogt

vv Nooit Gedacht

2

Duco Druppers

SV Urk

2

Eef Wiekens

Keeping Devils

2

Erik Hjalmarsson

Ameland

2

Ernst Dautzenberg

puma elite

2

Evan Gerstenhauer

DE bikkels_1

2

Evert-Jan Kuijpers

Fc KingsII

2

Fobe Voets

Onderwater

2

Franco Zárate

Berger Frissen RE

2

Frank Ariztegi

NKR

2

Gijsbert Siepel

Stang op de Gang

2

Godert Coene

Nero's Fighters

2

Guido Van Grinsven

Soccerfriends

2

Jaap Breepoel

Hellas Ajax

2

Jan Wouter Odijk

Pieet Glory Hallelujah!

2

Jared Carmichael

Ameland

2

Jim Dankbaar

Onderwater

2

Jimmy Voogd

schijtlijsters

2

Joachim Hilton

hvh-6

2

Joeri Reijne

FC Lienie

2

Jon Nordmar

RFC Dice

2

Jonny Brandskog

Pandarve

2

Joost Lopez Dias

FC Paat

2

Jozias Klompe

S.V. Hector

2

Juku Ude

FC Maxlands

2

Kenneth Blanco

Fc Oudeland

2

Kentaro Yamaguchi

De Boogies

2

Marten van Aert

Yldannan FC

2

Matthias Bartelds

Wappy's Revange

2

Maximilian Pock

Ameland

2

Mike Reijmer

FC Lienie

2

Neculai Sitaru

Schreuder in Oranje

2

Nico Wijnhoff

Master drummers

2

Nuno Caetano

Fc KingsII

2

Pål Tonning

NKR

2

Raymond Beugels

FC PDB

2

Remco Bosgoed

puma elite

2

Samuele Sica

Super Jousters

2

Sven Falstål

Keeping Devils

2

Tim Bryde Andersen

LWD-zwaluwen

2

Tom Fyhrlind

Fc KingsII

2

Tycho Buunen

Keeping Devils

2

Víctor Albiñana

SV Urk

2

Wade Box

Yldannan FC

2

Wesley Guikema

Pieet Glory Hallelujah!

2

Wubbo Cremers

FC Maxlands

2

Aaron Ash

Troebie XI

1

Abel Simó

De Graszaaiers

1

Alco Doornbos

1

Alejandro Ceratti

Super Jousters

1

Aleks Bujko

Fc Oudeland

1

Alfredo Ruiz

FC the Freakerz

1

Amadeo Raúl Maidana

SV Urk

1

Anders Karlsson

DE bikkels_1

1

Andrea Fasano

Sportclub Telstar

1

Andreas Blomander

Sportclub Telstar

1

Andrés Ducuara

FC Enckhuyser

1

Anthony Evans

Stang op de Gang

1

Antoine Chardonnet

FC Enckhuyser

1

Anton Franck

Pieet Glory Hallelujah!

1

Antonio Pardini

FC Doemarwatjes

1

Appie Dijksman

LWD-zwaluwen

1

Arco Eikema

Brozzer

1

Attilio Alume

KicKe Kickers

1

Ben Jespersen

Berger Frissen RE

1

Benjamin Ragot

AFC BILLY

1

Benny Matsson

SV Urk

1

Bo Bom

Flevo 6

1

Bryan Dirven

Wild Bulls

1

Cam Lau

AFC BILLY

1

Clemens Remmen

FC the Freakerz

1

Damien Carrillo

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

1

Daniel Machczyński

North front Hellmond

1

David Skinner

Small Cox

1

Denny van Bergen

Brozzer

1

Didier Vanenburg

De Aalscholvers

1

Diego Bruls

RFC Dice

1

Drago Skoko

SV Urk

1

Eddy Deragisch

DE bikkels_1

1

Edgar Jaffe

Nero's Fighters

1

Eduard Voloshin

FC PDB

1

Eelke Barten

Z.F.C. Strength And Honor

1

Enis Oylum

VetHard

1

Enrique Lacosta

The People of -Lau-

1

Etienne Stet

vv Nooit Gedacht

1

Euan Mathie

Doom's Mercenaries

1

Fabrice Hockman

North front Hellmond

1

Fabricio Rodríguez

Fc Oudeland

1

Fedor Koppelaar

vv Nooit Gedacht

1

Ferand Mercier

FC PDB

1

Fergus van Meerkerk

S.V. Hector

1

Florent Moallic

FC Enckhuyser

1

Floris Belshaw

FC Enckhuyser

1

François Ferret

Pieet Glory Hallelujah!

1

Fredd Stagl

De Graszaaiers

1

Frederic Calzina

Hellas Ajax

1

George Rosca

Forca Tilburg

1

Georges Schwager

De Valk

1

Georgi Vúrbanov

Team Kansloos

1

Gerold Spiekeman

FC Doemarwatjes

1

Gerold Spiering

Ameland

1

Gerrie Tibbe

FC Maxlands

1

Gert-Jan Albers

No way out

1

Gestur Hafliðason

De Boogies

1

Gheorghe Cãlinescu

SV Urk

1

Gregory Cohen

Small Cox

1

Haike Nijholt

AFC BILLY

1

Hans Matsson

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

1

Harri Mara

The People of -Lau-

1

Hélder Fortuna

FC PDB

1

Henrik Hjortin

Soccerfriends

1

Ido van Haastert

PhoeniX United Inc.

1

Imko van Spanje

VetHard

1

Immo Burkhart

Fc KingsII

1

Ingemar Nilsson

FC Enckhuyser

1

Ivo Neto

1

Jan Alexandersson

FC Paat

1

Jan-Melis Baselmans

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

1

Jasper van Engelen

Fc Oudeland

1

Jefta Schalij

Master drummers

1

Jens Macci

Brozzer

1

Jens Smeets

Brozzer

1

Jens Waesch

NKR

1

Jerry van Summeren

FC Maxlands

1

Jimi de Laat

huntersboys

1

Jochem Hoogelander

Hellas Ajax

1

Joey Elderman

NKR

1

Jon Fernández

Flevo 6

1

Jon Hilling

North front Hellmond

1

Jonas Åhlund

Super Jousters

1

Jorge Federico López

Sportclub Telstar

1

Jorn Toering

FC Enckhuyser

1

José Manuel Gonzalez Martínez

FC Maxlands

1

Jozias de Zoete

1

Juan Vidales

Doom's Mercenaries

1

Julijs Bordusko

CSW 1

1

Julio Galindo

SV Urk

1

Julio Sparnaaij

The People of -Lau-

1

Julius Persson

Wappy's Revange

1

Kas van Aart

AFC BILLY

1

Kazsimir van der Wal

Stang op de Gang

1

Keimpe Stolte

FC Paat

1

Ken Epperson

KicKe Kickers

1

Kick Kan

KicKe Kickers

1

Kick Wiltschut

FC Paat

1

Klaas Jan Dalenberg

S.V. Hector

1

Klaus Link

Pieet Glory Hallelujah!

1

Kostas Chalkenteros

FC PDB

1

Lars Solberghe

Onderwater

1

Leigh Ashley

Keeping Devils

1

Leiv Engebråten

Soccerfriends

1

Lenny van de Sande

schijtlijsters

1

Lionel van Tilborg

The People of -Lau-

1

Lourenço de Castro

Houten Dragons

1

Lucio Plebani

FC Maxlands

1

Ludger Streitweiser

SV Urk

1

Luís Alberto Quaresma

Pieet Glory Hallelujah!

1

Luiz Fabiano Melo Souza

AFC BILLY

1

Mścisław Czupa

Sportclub Telstar

1

Mansoor Malik Isam

SV Urk

1

Marc Boekhoff

Wappy's Revange

1

Marc Ramoneda

DE bikkels_1

1

Marc Staal

Berger Frissen RE

1

Marc-Olivier Gély-Fort

Onderwater

1

Marcos Wamba

Soccerfriends

1

Marijn Wanrooy

vv Nooit Gedacht

1

Mark Diaz

FC the Freakerz

1

Mark Nilsson

Pieet Glory Hallelujah!

1

Mart Allikvee

Master drummers

1

Mart Spong

Troebie XI

1

Matthias Renicker

Team Kansloos

1

Mauro Gómez

Keeping Devils

1

Max Pierrard

Schreuder in Oranje

1

Menno Michiels

Houten Dragons

1

Michael Croes

De Graszaaiers

1

Michal Vokál

FC Enckhuyser

1

Michel Nemery

North front Hellmond

1

Mika Ragnfeldt

Yldannan FC

1

Mikael Pettersson

DE bikkels_1

1

Mikey Colbert

Sportclub Telstar

1

Mitchell Nijmijer

Berger Frissen RE

1

Nazario Morales

Peender United

1

Niklas Stensson

Fc KingsII

1

Nils Berntsson

Soccerfriends

1

Nizamettin Koraltan

S.V. Hector

1

Oliver van Dommelen

Nero's Fighters

1

Onno Hartmans

Nero's Fighters

1

Otto Lentjes

vv Nooit Gedacht

1

Ovidiu Marcu

Team Kansloos

1

Pascal Rengelink

FC Lienie

1

Paweł Żaczek

Pieet Glory Hallelujah!

1

Paweł Stepczyński

Master drummers

1

Peer van Korstanje

NKR

1

Pelle Strömskär

Forca Tilburg

1

Percy Ullen

Fc Oudeland

1

Pere Tur

Doom's Mercenaries

1

Peter Derk Hoomans

North front Hellmond

1

Peter Ståhlstrand

Keeping Devils

1

Peter van Kregten

North front Hellmond

1

Piercarlo Cascio

SV Urk

1

Piet Kazzaz

S.V. Hector

1

Piotr Seredyn

FC PDB

1

Pol van den Elzen

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

1

Radomir Bareła

Nero's Fighters

1

Rainer Wengenroth

Hellas Ajax

1

Ralf Uwe Pirchmoser

Fc KingsII

1

Remon Andresen

huntersboys

1

Rendert Born

CSW 1

1

René de Wijs

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

1

Reto Fandrich

Nero's Fighters

1

Ricardo Cervera

AFC BILLY

1

Richard Gamard

Pieet Glory Hallelujah!

1

Robert Lemmens

FC Enckhuyser

1

Robert-Jan Kingma

The People of -Lau-

1

Roberto Noteboom

puma elite

1

Roberto Páez García

The People of -Lau-

1

Roberto Silvestre

Schreuder in Oranje

1

Robin Wouters

The People of -Lau-

1

Roderik Block

1

Rolf Pitts

Hellas Ajax

1

Rowan Hakker

schijtlijsters

1

Ruben Rossing

Ameland

1

Rudie van der Tempel

Forca Tilburg

1

Ryszard Ganc

KicKe Kickers

1

Sacha Renon

Berger Frissen RE

1

Scotty Haines

Ameland

1

Sepp Rosenberg

Pandarve

1

Serafijn Angenent

Nero's Fighters

1

Sijmen van 's Gravenhage

hvh-6

1

Sile Pârvu

Hellas Ajax

1

Stefan Silfwerell

RFC Dice

1

Steve Clayton

FC Doemarwatjes

1

Sven Hansen

AFC BILLY

1

Söhnke Ohltmann

Team Kansloos

1

Søren Aude Nielsen

FC PDB

1

Teddy Birch

Fc Oudeland

1

Theo Lucius

Pieet Glory Hallelujah!

1

Theodore Bentley

Brozzer

1

Theunis Wubbels

De Valk

1

Thomas Brouwer

puma elite

1

Thomas Säfstedt

SV Urk

1

Timmy Drenth

De Graszaaiers

1

Tjitse Oudwater

Ameland

1

Tobias Nouwen

De Valk

1

Tom Hootsen

Wappy's Revange

1

Tommy Scheibe

The People of -Lau-

1

Toon Osinga

FC Doemarwatjes

1

Truls Beckmann

Ameland

1

Urban Caduff

AFC BILLY

1

Vassili Malherbe

FC Doemarwatjes

1

Víctor Novellas

De Valk

1

Vito Keijer

1

Werner Nachförg

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

1

Wiebe Koelemeijer

vv Nooit Gedacht

1

Wienus Luttikhuis

Small Cox

1

Wil Halsted

Nero's Fighters

1

Willem-Alexander Buerman

Yldannan FC

1

Wim Hoogerbrugge

RFC Dice

1

Witold Kasperski

FC PDB

1

Wolf-Peter Kern-Pongratz

Ameland

1

Xavier De Poorter

puma elite

1

Yohan Kappe

Keeping Devils

1

Zoran Dokter

FC Lienie

1