Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
    -Vorige Editie »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
    -Voorronde »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
    -Kaarten »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup II » Kaarten

Kaarten

Hieronder vind je de spelers die tijdens het toernooi een of meerdere gele of rode kaarten hebben ontvangen. Deze kaarten tellen niet mee tijdens het toernooi, maar zijn slechts statistieken.


Eindstand
Naam Team

Julius Persson

Wappy's Revange

Matthias Örjansson

Berger Frissen RE

Marko Sollberger

Yldannan FC

Youp Kallenberg

CSW 1

Aleks Bujko

Fc Oudeland

Anthony Evans

Stang op de Gang

David Skinner

Small Cox

Duncan Garben

schijtlijsters

Fabio Barnas

The People of -Lau-

Francisco Hoz

PhoeniX United Inc.

Gestur Hafliđason

De Boogies

Harri Mara

The People of -Lau-

Jaap Breepoel

Hellas Ajax

Juan López

PhoeniX United Inc.

Louis McFarlane

Z.F.C. Strength And Honor

Mauro Gómez

Keeping Devils

Patryk Weigelt

Super Jousters

Przemysław Wszędybył

Doom's Mercenaries

Rudie van der Tempel

Forca Tilburg

Rutger Mollers

FC the Freakerz

Ruurd Ellenbroek

Hellas Ajax

Thomas Säfstedt

SV Urk

Tieme Lips

LWD-zwaluwen

Abe Aukum

Troebie XI

Adrian Polansky

KicKe Kickers

Aert Rosink

Wild Bulls

Agis Fioratos

FC Paat

Aiden MacMillan

Hellas Ajax

Alberto Alonso

FC Lienie

Alco Doornbos

Alexandre Amato

KicKe Kickers

Alfonso Juanpere

Yldannan FC

Amel Kadusic

S.V. Hector

Anders Karlsson

DE bikkels_1

Andis Švāns

Houten Dragons

Andy Rienhart

Peender United

Angel Mladenov

AFC BILLY

Antonie de Groot

De Graszaaiers

Arend Steendelaar

Wild Bulls

Arie Decker

Arjan van Beek

Berger Frissen RE

Asser Tuunela

VetHard

Attilio Alume

KicKe Kickers

Balthasar Antonissen

hvh-6

Barend Kolthoff

Troebie XI

Bernhard Küng

De Technische Bouwers

Birger Eriksson

Keeping Devils

Bjorn Jaarsma

Fc Oudeland

Brandon Goudena

NKR

Brian Billam

Troebie XI

Bryan Dirven

Wild Bulls

Carlos Galvăo

NKR

Cedric Meessen

PhoeniX United Inc.

Chiel Diekerhof

Pandarve

Denny van Bergen

Brozzer

Dimitris van der Pols

Schreuder in Oranje

Dirk van der Krogt

vv Nooit Gedacht

Eddy Deragisch

DE bikkels_1

Eemeli Kaksonen

FC.BAGGERBOYS

Eerik Ylifrantti

Pieet Glory Hallelujah!

Egbert Zijda

hvh-6

Elbert Dent

Z.F.C. Strength And Honor

Eli Matthijssen

Doom's Mercenaries

Elliott Crosby

Z.F.C. Strength And Honor

Enzo Pisanzio

FC PDB

Erben Ruiter

Esa Paatelainen

Fc KingsII

Fabricio Rodríguez

Fc Oudeland

Fergus van 's Hertogenbosch

FC PDB

Ferry Grendel

The People of -Lau-

Flor Toussaint

Ameland

Franco Zárate

Berger Frissen RE

Frank Hidma

Nero's Fighters

Fredd Stagl

De Graszaaiers

Frederic Teurlings

Onderwater

Fredrik Kjellsson

RFC Dice

Frenkel Pander

FC.BAGGERBOYS

George Franklin

Team Kansloos

Gerrit Buijsert

S.V. Hector

Gheorghe Călinescu

SV Urk

Gideon Zwaanswijk

Master drummers

Gilles Chanut

De Boogies

Gisbert Kaelen

FC Doemarwatjes

Giuseppe Masala

DE bikkels_1

Guillermo Labán

FC Maxlands

Hadi Masruq

Nero's Fighters

Hemmo Bergkamp

ABBA (Altijd Bij Balbezit Aanvallen)

Hennes von Häfen

De Graszaaiers

Hernán Edgardo Esquivel

AFC BILLY

Hidde van Stenus

Houten Dragons

Hilario Marquínez

FC Maxlands

Hinko Masselink

huntersboys

Hubert Mather

FC the Freakerz

Imko van Spanje

VetHard

Ingemar Nilsson

FC Enckhuyser

Ingo Schönbauer

schijtlijsters

Jac Barneveld

FC Doemarwatjes

Jan 't Hooft

Doom's Mercenaries

Jan-Pieter Gevers

S.V. Hector

Jani Riihimies

Super Jousters

Jasper van Engelen

Fc Oudeland

Jefta Schalij

Master drummers

Jesús Pereira

The People of -Lau-

Jim Huver

Schreuder in Oranje

Joachim Hilton

hvh-6

Job Borghouts

schijtlijsters

Jochem Hoogelander

Hellas Ajax

Jon Birch

Jon Hilling

North front Hellmond

Jon Nordmar

RFC Dice

Jonathan Morales

Flevo 6

José Eduardo Azevedo Guerra

Sportclub Telstar

José Manuel Gonzalez Martínez

FC Maxlands

Juan Miguel Calleiros

Team Kansloos

Julian Seibel

Small Cox

Julio Giménez

Doom's Mercenaries

Kaarlo Toivonen

SV Urk

Kars Kingma

Master drummers

Kas van Aart

AFC BILLY

Kasper Lambert

VetHard

Kick Wiltschut

FC Paat

Lars Solberghe

Onderwater

Lenny van de Sande

schijtlijsters

Liang Zhong-Yan

LWD-zwaluwen

Lieuwe Bleijlevens

Peender United

Louis Alessio

FC Lienie

Ludger Streitweiser

SV Urk

Luiz Fabiano Melo Souza

AFC BILLY

Mansoor Malik Isam

SV Urk

Manuel Eguinoa

schijtlijsters

Marco Nila Novaga

Yldannan FC

Marcos Wamba

Soccerfriends

Marinho Reijerse

vv Nooit Gedacht

Mark Bonnet

SV Urk

Marko Kontić

Flevo 6

Martijn te Veldhuis

FC Enckhuyser

Martin Detten

Z.F.C. Strength And Honor

Matthias Renicker

Team Kansloos

Maurice Lansink

VetHard

Mauro Meraviglia

Pandarve

Mauro Tobía

De Valk

Michel Grare

Flevo 6

Mika Ragnfeldt

Yldannan FC

Mikkel Pyndt

huntersboys

Misja Bokelaar

De Boogies

Niculae Dimache

Small Cox

Niklas Forslius

FC Paat

Nizamettin Koraltan

S.V. Hector

Onno Hartmans

Nero's Fighters

Otso Toimio

Soccerfriends

Otto Lentjes

vv Nooit Gedacht

Pablo Bryner

Master drummers

Per Jeppsson

Pieet Glory Hallelujah!

Pere Nogueiras

DE bikkels_1

Philip Houbraken

FC Paat

Piotr Seredyn

FC PDB

Quirijn Meels

Pieet Glory Hallelujah!

Radomir Bareła

Nero's Fighters

Remco Bosgoed

puma elite

Remko Piets

huntersboys

Remon van Noort

S.V. Hector

Renick Planting

vv Nooit Gedacht

Richard Gamard

Pieet Glory Hallelujah!

Richard van der Velden

North front Hellmond

Rickert Akkermans

Berger Frissen RE

Rieks Severing

FC Lienie

Rieuwert Eken

Stang op de Gang

Roberto Noteboom

puma elite

Roderik Block

Ruben Jastrup

No way out

Sacha Renon

Berger Frissen RE

Sander Simons

Onderwater

Scotty Haines

Ameland

Sepp Rosenberg

Pandarve

Sergio Ogén

Small Cox

Sjaak Prumpeler

Houten Dragons

Sjoerd Kilsdonk

Peender United

Sorin Sagună

FC.BAGGERBOYS

Stef de Leest

VetHard

Stoyan Dragoychev

CSW 1

Sven Falstĺl

Keeping Devils

Sylvian Sitbon

schijtlijsters

Sytse Reuser

Wild Bulls

Taavet Rahu

De Technische Bouwers

Ted van der Wal

Pieet Glory Hallelujah!

Theo Habes

Z.F.C. Strength And Honor

Theo Verrips

FC Maxlands

Thom Antonissen

FC the Freakerz

Thom Slaa

VetHard

Thomas Dijkman

Master drummers

Thomas Vanetta

De Technische Bouwers

Tibet Yelve

Peender United

Timmy Drenth

De Graszaaiers

Tom Fyhrlind

Fc KingsII

Tom Hootsen

Wappy's Revange

Torbjörn Sidendahl

Schreuder in Oranje

Twan van Viegen

SV Urk

Tygo van Strien

No way out

Ulf Hĺkansson

Super Jousters

Valo Paaja

CSW 1

Vito van Baasbank

Stang op de Gang

Wiesław Starościk

Yldannan FC

Wilbert Keessen

Keeping Devils

Wilfred Venselaar

PhoeniX United Inc.

Wilger Schepers

FC Doemarwatjes

Will Pears

CSW 1

Yordi Dewilde

FC PDB

Zoran Dokter

FC Lienie

Zulafiqar Rahman

hvh-6