Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
    -Instromers »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
      -Per club »
  ODF Cup X »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup XI » Topscorers

Topscorers

Hieronder vind je de spelers die tijdens het toernooi een of meerdere doelpunten hebben gemaakt. De speler die aan het einde van het toernooi de meeste doelpunten heeft gemaakt, wordt gekroond tot topscorer van ODF Cup XI.


Tussenstand
Naam Team

Hjalmar Furu

Onderwater

14

Mark Al

girls-ahaed

10

Hugo Ismael Mintz

girls-ahaed

7

Joe Vauhkola

Onderwater

7

Ofir Stav

Ice Spirit

7

Cor Nusmeijer

Randwijck United

6

Indrek Lips

Collabs

6

Jefta Mogendorff

FC Atse

6

Tim Pel

FC Ketelbinkie

6

Gerrit Korthals

Pieet Glory Hallelujah!

5

Jip van Doesburgh

Collabs

5

Mike Manuel

Soccerfriends

5

Paul Cordes

dolfijnen

5

Rudolph Bahnweg

Onderwater

5

Vladimir Stoimenov

Soccerfriends

5

Ber Cransveld

Lookyalike

4

Carlo Ecknauer

Pieet Glory Hallelujah!

4

Damian Ernst

Pieet Glory Hallelujah!

4

Enrique Jongbloets

De Vuile Aapjes

4

Frenk Belderok

SC Tonegido

4

Frenkel Loovens

FC Atse

4

José María Sáiz

L.T.C.

4

Juan Esteban Torres

De Kooitjes

4

Jukka Lattunen

Hennie's Choice

4

Kristian Wingelaar

girls-ahaed

4

Michaël Salem

Anatheama

4

Petter Dehlblom

FC Loutering

4

Roberto La Spada

Kipper United

4

Serkan Eneç

Onderwater

4

Süleyman Firaz

FC Bart S.

4

Tomasz Ziomkowski

FC Loutering

4

Calvin Marcelis

F.C. de Pelikanen

3

Dean Barnhart

Pieet Glory Hallelujah!

3

Duncan Gravenmaker

F.C. de Pelikanen

3

Eef Dodemond

Forca Tilburg

3

Eric Haller

Lookyalike

3

Frank Houben

Onderwater

3

Giel Rengelink

Forca Tilburg

3

Gomarus Timmermans

Randwijck United

3

Göran Svensson

dolfijnen

3

Hassan Nasser Abu-Jaber

Rovic FC

3

Ivan Kekezovic

The People of -Lau-

3

Jan-Paul Baan

F.C. de Pelikanen

3

Julian Vervoort

Rubinho19

3

Lambert Fortuyn

Lookyalike

3

Léon Barre

Onderwater

3

Marc-Antoine Chalumeau

FC Eerst Schieten dan Scoren

3

Mitchel Blind

FC Eerst Schieten dan Scoren

3

Niko Mastosaari

L.T.C.

3

Petri Örn

The People of -Lau-

3

Quentin Rousseau

Soccerfriends

3

Robbin Wellerdieck

Hennie's Choice

3

Robert van Bentum

girls-ahaed

3

Roy Putter

Rubinho19

3

Sieb van der Niet

F.C. de Pelikanen

3

Sipke Thomas Wegh

girls-ahaed

3

Tjitse Stompé

FC Atse

3

Toine Witteveen

Forca Tilburg

3

Wigald Wohlert

Dragon of the RedRoses

3

Albert Bronneberg

Hennie's Choice

2

Alessio Camaggi

Pandarve

2

Alistair Kennedy

Rubinho19

2

Anssi Tuoma

M.O.C

2

August Markic

The Holy Cows

2

Boris Jeantet

academicos

2

Brian Landers

Pieet Glory Hallelujah!

2

Casper van der Graft

De Kooitjes

2

César Marty

L.T.C.

2

Coos de Bruin

Shoalinbrothers

2

Corné Buitelaar

De Kooitjes

2

Crispin Brobst

FC Bart S.

2

Cyril Celik

Forca Tilburg

2

Daniel Karlsson

Soccerfriends

2

David Campos

Z.F.C. Strength And Honor

2

David Gleeson

BV Veendam 1

2

David Sundrup

De Vuile Aapjes

2

Dicky Feiken

Lookyalike

2

Didier Black

dolfijnen

2

Doede Kooistra

Onderwater

2

Dominic Tully

Pieet Glory Hallelujah!

2

Eduardo Narbona

FC Scheiveningen

2

Espen Řstgaard

Sportclub Telstar

2

Esteban Rezza

girls-ahaed

2

Felipe García

FC Loutering

2

Francisco Ruiz Mora

Sportclub Telstar

2

Franciscus Bennaart

F.C. de Pelikanen

2

Freek Leijenaar

FC Bart S.

2

Gérard Koolmoes

HFC OUT

2

Giancarlo Aresti

Rovic FC

2

Gigi Baicu

De Kooitjes

2

Gilberto Jiménez

The People of -Lau-

2

Gonzalo Luna

Rovic FC

2

Greg Slade

Dragon of the RedRoses

2

Hanso Heyting

Soccerfriends

2

Harry Keur

Pieet Glory Hallelujah!

2

Hendrick Heeringa

FC Ketelbinkie

2

Jan Hinnerk Kann

Rubinho19

2

Jeppe Buch

FC Scheiveningen

2

Jozua Bleser

FC Ketelbinkie

2

Juan Manuel Verdú

FC FOEX

2

Kerewin van den Horn

FC Atse

2

Kermit Eiser

The People of -Lau-

2

Krelis Pool

Pieet Glory Hallelujah!

2

Krijn Koeleman

Mighty Moles

2

Leiv Engebrĺten

Soccerfriends

2

Malik Fudayl

F.C. de Pelikanen

2

Manlio Mancuso

FC Loutering

2

Marek Metz

Super Jousters

2

Maximilian Pollmer

FC Loutering

2

Maximilian Stigmar

Rovic FC

2

Mikel Zeldenrust

The People of -Lau-

2

Mitchel Stam

Randwijck United

2

Mitchell MacCrie

Hennie's Choice

2

Mor Benado

FC Ketelbinkie

2

Nils Berntsson

Soccerfriends

2

Ovidiu Marcu

SC Tonegido

2

Pablo Maestre

FC Loutering

2

Pascal Rengelink

F.C. de Pelikanen

2

Patrik Mörnander

The Holy Cows

2

Piet-Hein Fenix

FC Atse

2

Pieter Schenkel

FC Bart S.

2

Raemon Kloosterboer

Sportclub Telstar

2

Ramazan Örgen

De Vuile Aapjes

2

Romke van Ysselsteyn

De Vuile Aapjes

2

Sammy Pelk

Randwijck United

2

Sandro Uzquiano

Collabs

2

Sebastiaan Knaven

BV Veendam 1

2

Senna Panhuis

Rubinho19

2

Sidney Oosthout

riemst vv

2

Sunai Kaewsri

FC Grun

2

Sytse-Jan Spierenburg

Lookyalike

2

Tadeusz Napiórkowski

Onderwater

2

Tero Tyynmaa

academicos

2

Theofilaktos Irinakis

Onderwater

2

Thibaud Hillen

L.T.C.

2

Thomas Saksager

Pandarve

2

Tijs ten Caat

Forca Tilburg

2

Tim van den Brand

L.T.C.

2

Timo Sivenius

Hennie's Choice

2

Toine Staalenburg

Onderwater

2

Veli Onbulak

FC Helmond

2

Vic Vercammen

FC Grun

2

Vicente Vidales

Ice Spirit

2

Ward Versluis

Ice Spirit

2

Wietse Voogd

Randwijck United

2

Abdullah Abdessadak

Collabs

1

Abe van Montfort

M.O.C

1

Adam Fagerwald

FC Loutering

1

Adam Mannsfeld

team27kor

1

Adi Ene

dolfijnen

1

Agnar Dahl

Shoalinbrothers

1

Aitami Portilla

Kipper United

1

Albutas Dibneris

Juro FC

1

Alfio Chiarenza

Wild Bulls

1

Alfonso Mora

F.C. de Pelikanen

1

Alfredo Dziur

Knebworth

1

Anders Press

Rovic FC

1

Anders Ulriksen

Kipper United

1

Annar Fjell

FC Helmond

1

Ardon van Bracht

The People of -Lau-

1

Aristóbulo Bivar

Rovic FC

1

Arnaud Meller

academicos

1

Arne Ekker

De Vuile Aapjes

1

Aubin Gilbert

HFC OUT

1

Augustus Haringa

BV Veendam 1

1

Avner Ben-Harush

HFC OUT

1

Bebe Galamaz

Collabs

1

Billy Crouse

Lookyalike

1

Bosco Weißhuhn

FC Ketelbinkie

1

Brian Bowles

FC Eerst Schieten dan Scoren

1

Coen Koopal

Randwijck United

1

Conrad Walg

Shoalinbrothers

1

Cornelius Winiker

L.T.C.

1

Cosmin Cojocaru

Z.F.C. Strength And Honor

1

Cristi Voinescu

Knebworth

1

Daan Meul

Sportclub Telstar

1

Dan Nicu

The People of -Lau-

1

Danny Davies

FC Paat

1

Darragh Crilly

riemst vv

1

Declan Dickson

fc LUC de LUX

1

Diederick Barloo

Forca Tilburg

1

Diego Argüelles

Lookyalike

1

Dimitris Grivelakos

SC Tonegido

1

Dino van Gijlswijk

Collabs

1

Diogo Loureiro

The People of -Lau-

1

Dion Zengerink

Forza Flandria United

1

Dominik Poczta

Olympia Hoboken

1

Dorel Dănciulescu

FC Twannies

1

Dorian van Bart

Mighty Moles

1

Ed Boterhoek

The Holy Cows

1

Edgar Durăo

L.T.C.

1

Eirik Gjengstř

Ice Spirit

1

Elio Balzani

FC Scheiveningen

1

Elwyn Wery

Forca Tilburg

1

Enis Özderen

SC OK

1

Erki Raud

The People of -Lau-

1

Ernst Gustav Edlhofer

L.T.C.

1

Erwin van Weegen

Regenboog FC

1

Evgeni Mihaylov

Pandarve

1

Feddo Heylen

Forca Tilburg

1

Fedor Langers

Collabs

1

Fehmi Iriz

L.T.C.

1

Finn Dannemann

FC Ketelbinkie

1

Finn Schnell

FC Twannies

1

Francis Ytsma

Mighty Moles

1

Frank Kornmayer

Randwijck United

1

Frederic de Smaele

F.C. de Pelikanen

1

Frederic van Munster

De Vuile Aapjes

1

Fredy Heuby

De Kooitjes

1

Freek De Schacht

FC Eerst Schieten dan Scoren

1

Gaethan Godin

Schenkels Team of Passion

1

Gary Godfrey-Brown

Hennie's Choice

1

Gennaro Collard

girls-ahaed

1

Gerardus Dijkema

Juro FC

1

Gerrit Bruneel

Shoalinbrothers

1

Gert Winkelhagen

Sportclub Telstar

1

Gertjan Devulder

Koppensnellers

1

Gian Franco Borgia

FC Eerst Schieten dan Scoren

1

Gianfranco Pallino

F.C. de Pelikanen

1

Gideon Demeester

FC Loutering

1

Giovanni Belfiore

Koppensnellers

1

Gisbert Boomkens

academicos

1

Gregorie Houblon

Olympia Hoboken

1

Guido Van Grinsven

Soccerfriends

1

Gust Tegelaar

riemst vv

1

Göran Wedbom

FC Bart S.

1

Hans Opstad

Mighty Moles

1

Harald Raemdonck

Koppensnellers

1

Henk Kuipers

Krayenhoff

1

Henning Freudenthal

FC Scheiveningen

1

Hiacynt Radziminski

Olympia Hoboken

1

Hotze Hogerwerf

Sportclub Telstar

1

Hüsrev Aliyev

girls-ahaed

1

Ian Gehrmann

Rubinho19

1

Ido van Lammeren

Forca Tilburg

1

Imko Descheiver

FC Atse

1

Immanuel Vlaemminck

Juro FC

1

Ireneusz Sniadek

clubmeerssenfeeling

1

Ivan Kekezovi?

The People of -Lau-

1

Jacob Paulsson

FC FOEX

1

Jaime Lorencini

team27kor

1

Jaimy Pinckers

Soccerfriends

1

Jan-Karel Bongers

Lookyalike

1

Jan-Peter Brunel

Randwijck United

1

Jean-Marc Zwartenkot

Mighty Moles

1

Jean-Marie van der Smissen

FC Bart S.

1

Jens Ole Budde

FC Bart S.

1

Joăo Pedro Alçada

FC Bart S.

1

Johan Bolwerk

fc LUC de LUX

1

Johannes Palmling

Soccerfriends

1

Joshua Vonk

FC Atse

1

Jörgen Hjortér

girls-ahaed

1

Kael Berardi

Dragon of the RedRoses

1

Kaj Schouby

FC Scheiveningen

1

Kari Ritter

Pieet Glory Hallelujah!

1

Karlos Llano

team27kor

1

Ke Kian-Wei

Regenboog FC

1

Kenneth Mogensen

SC Tonegido

1

Kilian Gerig

Mighty Moles

1

Konrad Paskiewicz

FC Eerst Schieten dan Scoren

1

Kristian Wiarda

Sportclub Telstar

1

Kristoffer Meisner

The People of -Lau-

1

Krisztofer Krakker

dolfijnen

1

Lars Smets

Anatheama

1

László Helwegen

Onderwater

1

Leonid Tsay

The Holy Cows

1

Lev Vereshchaga

Pandarve

1

Lex Oostenrijk

FC Standdaarbuiten

1

Lin Ying Feng

Dragon of the RedRoses

1

Luca Lucarini

Schenkels Team of Passion

1

Luciano Covas

FC Paat

1

Ludo Mak

De Vuile Aapjes

1

Luís Malafaia

FC FOEX

1

Luud Harder

FC Atse

1

Maarten Krul

FC Grun

1

Marc-Marie Westerhoff

Hennie's Choice

1

Marcel Giacomini

BV Veendam 1

1

Marcel Telders

FC Atse

1

Martijn Brouwers

Onderwater

1

Marvin Stefan Solomon

Collabs

1

Massimo De Natale

Wild Bulls

1

Matthé Westerveld

dolfijnen

1

Matti Lievetmursu

Rovic FC

1

Mattias Robbers

fc LUC de LUX

1

Mattias Ĺngblad

FC Paat

1

Maurice Muntz

De Kooitjes

1

Mehmet Emre Mebuse

Hennie's Choice

1

Michel Maron

Super Jousters

1

Miklós Pecze

FC Ketelbinkie

1

Milan Deli?

FC Loutering

1

Moreno Crivellari

Dragon of the RedRoses

1

Nicky Clarke

Z.F.C. Strength And Honor

1

Nico Brentjes

Pandarve

1

Niek Roelens

FC Twannies

1

Nils van Aemstel

Mighty Moles

1

Noah van der Leegte

Sportclub Telstar

1

Norbert Sallói

FC Bart S.

1

Oliver Diblík

De Vuile Aapjes

1

Óscar Díaz

FC Ketelbinkie

1

Oscar Mejías

FC Standdaarbuiten

1

Otto Langerak

Rubinho19

1

Pablo Raggini

F.C. de Pelikanen

1

Pascal van Mosselveld

Forca Tilburg

1

Patrik Davidsson

Pieet Glory Hallelujah!

1

Patrizio Cantaro

Djeesun FC

1

Pedro Uceda

Kipper United

1

Pentti Toivonen

The People of -Lau-

1

Per Dehllius

FC FOEX

1

Philip Roef

Pandarve

1

Philip Silooy

FC Twannies

1

Piet de Bruin

FC Bart S.

1

Quirze Casals

BV Veendam 1

1

Rafael Altube

BV Veendam 1

1

Rainer Schwab

Z.F.C. Strength And Honor

1

Ramon Aap

De Vuile Aapjes

1

Răzvan Ioan

Anatheama

1

Remko Wafelbakker

FC Atse

1

Ronald Cramer

Wild Bulls

1

Ruedi Ricklin

FC Loutering

1

Ruud Menken

Shoalinbrothers

1

Rüdiger Humbert

M.O.C

1

Ryszard Pozarlik

FC FOEX

1

Sabir Hasan

riemst vv

1

Sakari Viuhkonen

FC Standdaarbuiten

1

Santiago Obregón

Forza Flandria United

1

Sebastian Gnutek

Z.F.C. Strength And Honor

1

Serafín Waiben

Onderwater

1

Severas Belokuras

Kipper United

1

Sigi Cretton

FC Standdaarbuiten

1

Sijbrand van den Bos

The People of -Lau-

1

Sije van Kregten

Krayenhoff

1

Silvano Di Franco

FC Paat

1

Stanislaw Bartula

dolfijnen

1

Stig-Arne Larsson

FC Standdaarbuiten

1

Stijn Staalenburg

Forca Tilburg

1

Szilárd Kárpáthy

Collabs

1

Teemu Lappi

The Holy Cows

1

Teije van Wely

Sportclub Telstar

1

Theunis Sjoerd Tegelaar

FC Bart S.

1

Thomas Koch

FC Helmond

1

Thomas Strřmsnes

M.O.C

1

Tiberiu Tănăsescu

academicos

1

Timo Kosterink

dolfijnen

1

Timotheus Eltingh

Juro FC

1

Tiresias Karamixidis

Schenkels Team of Passion

1

Tobias Wecker

BV Veendam 1

1

Tommie Aalderen

FC Atse

1

Tonio Huesser

The Holy Cows

1

Tore Almbo

Pandarve

1

Tozé Lamego

FC Loutering

1

Tuomas Turunen

Rubinho19

1

Ture Stage

Randwijck United

1

Twan Spigt

girls-ahaed

1

Valentin Lemée

Ice Spirit

1

Viliam Liska

Ice Spirit

1

Vojtech Padlo

Ice Spirit

1

Warren Woodman

FC Helmond

1

Wienus Bosschieter

FC Paat

1

Wilfred Covington

Collabs

1

Wiljo van der Steen

Hennie's Choice

1

Wisi Harms

Onderwater

1

Woodrow Parsons

Collabs

1

Yaron Valdman

M.O.C

1

Zdzislaw Kilianczyk

Koppensnellers

1