Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
    -Instromers »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
      -Per club »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup X » Topscorers

Topscorers

Hieronder vind je de spelers die tijdens het toernooi een of meerdere doelpunten hebben gemaakt. De speler die aan het einde van het toernooi de meeste doelpunten heeft gemaakt, wordt gekroond tot topscorer van ODF Cup X.


Tussenstand
Naam Team

François Schnetgöcke

FC Feyenoord2

10

Ahmet Necdet Tokuztün

Victorious Vikings

9

Erik-Jan Rossen

The Sjirkies

9

Hugo Ismael Mintz

girls-ahaed

9

Damián Alejandro Pérez

Nemean Lions

7

Kermit Eiser

The People of -Lau-

7

Mauro Parra

Victorious Vikings

7

Sikko Heideman

Viikinmäki Jalkapallo klubi

7

Armin Graat

F.C. de Pelikanen

6

Midhet Hajdarevic

Hennie's Choice

6

Peter Rogersson

Viikinmäki Jalkapallo klubi

6

Rainer Schwab

Z.F.C. Strength And Honor

6

Róbert Kenesei

Soccerfriends

6

Twan Spigt

girls-ahaed

6

Gerko Elshot

The Sjirkies

5

Goitzen Idema

F.C. de Pelikanen

5

Huub van Heumen

The People of -Lau-

5

Manuel Domínguez

Victorious Vikings

5

Mark Al

girls-ahaed

5

Tvrtko Paragvaj

Z.F.C. Strength And Honor

5

Yohan Risseeuw

FC Santen

5

Abhra Suresh

F.C. Tilburg

4

Carsten Lorenzi

Wobbly Wombats

4

Johannes Palmling

Soccerfriends

4

Mikel Zeldenrust

The People of -Lau-

4

Otto Langerak

Rubinho19

4

Pasi Löfström

Viikinmäki Jalkapallo klubi

4

Vladimir Stoimenov

Soccerfriends

4

Aitami Portilla

Kipper United

3

Aldin Muslimovic

Victorious Vikings

3

Charles Averdonk

FC Feyenoord2

3

Dan Nicu

The People of -Lau-

3

David Obadia

Viikinmäki Jalkapallo klubi

3

Dick de Liefde

FC Maxlands

3

Eginhard Nicklas

FC Maxlands

3

Eitan Keshet

The Sjirkies

3

Fabian Frehner

Victorious Vikings

3

Flox Hoekwater

M.O.C

3

Gosse van Baar

FC Ketelbinkie

3

Ivan Kekezovic

The People of -Lau-

3

Jens Leivur Eiriksfoss

Nemean Lions

3

Jerry van Summeren

FC Maxlands

3

Jörgen Stensson

Ripzeboys

3

Kai Frummet

The Sjirkies

3

Keijo Talumets

Soccerfriends

3

Kerewin van den Horn

FC Atse

3

Krijn Koeleman

Mighty Moles

3

Leiv Engebråten

Soccerfriends

3

Moses Eysenga

Rubinho19

3

Oliver Diblík

De Vuile Aapjes

3

Ovidiu Raicu

Ripzeboys

3

Pongsak Piriyakuntorn

The Sjirkies

3

Raymond Gomez

s.k.f.

3

Remco van der Geer

De Vuile Aapjes

3

Riewerd Huijdts

Krayenhoff

3

Steve Siegler

FC Feyenoord2

3

Stoffel Bleek

FC Santen

3

Sytse-Jan Spierenburg

lookyalike

3

Teodorico Jacobo

FC Maxlands

3

Tim Roos

RFC Dice

3

Tjitse Stompé

FC Atse

3

Tuomas Turunen

Rubinho19

3

Aaron Sikes

The Sjirkies

2

Alain Leborgne

Viikinmäki Jalkapallo klubi

2

Alan Org

Kipper United

2

Alan van den Abeelen

F.C. Dinho United

2

Alfonso Semprún

BV Veendam 1

2

Andrea Tommasini

Wobbly Wombats

2

Andrew Parlevliet

FC Atse

2

Antti Lähteenmäki

academicos 666

2

Bas Franssen

Viikinmäki Jalkapallo klubi

2

Billy Crouse

lookyalike

2

Bo Persson

FCRL

2

Calvin Marcelis

F.C. de Pelikanen

2

Carlo Ecknauer

Pieet Glory Hallelujah!

2

Chiril Muntean

girls-ahaed

2

Christian Waage

rednoses fighters

2

Dario Hielckert

The People of -Lau-

2

David Gleeson

BV Veendam 1

2

David Schinkels

Nemean Lions

2

Diego Montoya

Nemean Lions

2

Dimitri Parent

BV Veendam 1

2

Duncan Emanuels

FC Santen

2

Eddie Henriksson

Z.F.C. Strength And Honor

2

Eduardo García

Djeesun FC

2

Eduardo Portolés

The People of -Lau-

2

Emílio Guterres

academicos 666

2

Eric Haller

lookyalike

2

Erik Risborn

s.k.f.

2

Gilberto Jiménez

The People of -Lau-

2

Gilles Vrijens

Djeesun FC

2

Glenn Verbruggen

Hennie's Choice

2

Henk Kuipers

Krayenhoff

2

Humphrey Cals

lookyalike

2

Ies Bajetto

rednoses fighters

2

Imko Descheiver

FC Atse

2

Jamahl Musselwhite

FC Maxlands

2

Jan-Karel Bongers

lookyalike

2

Jani Repo

Nemean Lions

2

Jerôme Harders

Hennie's Choice

2

Job Gedeon

F.C. Dinho United

2

Johnny Mellaert

rednoses fighters

2

Juho Holm

Juro FC

2

Kari Sulin

HFC OUT

2

Kasimir Boissevain

rednoses fighters

2

Kilian Gerig

Mighty Moles

2

Kim Dosch

The Sjirkies

2

Koos Snackers

Belle United

2

Kristian Thyrring

s.k.f.

2

Kurt-Jürgen Mannsfeldt

Het Twentse Ros

2

Laurentiu Stroe

F.C. de Pelikanen

2

Leo de Borst

Mighty Moles

2

Leroy Waarland

Krayenhoff

2

Lionel den Toom

academicos 666

2

Maarten Fitters

RFC Dice

2

Marcel Stefanescu

academicos 666

2

Martin de Jong

girls-ahaed

2

Martin Froemmel

RFC Dice

2

Matt Church

FC Ketelbinkie

2

Maxim Baltink

Viikinmäki Jalkapallo klubi

2

Mehmet Emre Mebuse

Hennie's Choice

2

Patrick David Callesen

Ripzeboys

2

Patrick Zwijsen

FC Santen

2

Paulus Schalij

FC Santen

2

Rembrandt Engelbarts

Viikinmäki Jalkapallo klubi

2

Remko Wafelbakker

FC Atse

2

Richard van der Zee

academicos 666

2

Ruud Hommes

Nemean Lions

2

Sandro Costana

Nemean Lions

2

Sem Sier

The Sjirkies

2

Sergio Raffa

RFC Dice

2

Silviu Butnaru

Wobbly Wombats

2

Stijn Janssen

BV Veendam 1

2

Stijn Staalenburg

Forca Tilburg

2

Thomas Bielefeldt

Het Twentse Ros

2

Tiberiu Tãnãsescu

academicos 666

2

Tobias Wecker

BV Veendam 1

2

Uffe Uddwald

rednoses fighters

2

Vic Vercammen

FC Grun

2

Vidar Myrland

Ripzeboys

2

Walt Gooren

rednoses fighters

2

Wilfried Batenburg

Mighty Moles

2

Wolf van de Westeringh

FC Santen

2

Zac Meyer

girls-ahaed

2

Abel Verijzer

Viikinmäki Jalkapallo klubi

1

Adam Sherry

Krayenhoff

1

Adriaan Schuurs

s.k.f.

1

Albert-Jeen Overste

Hennie's Choice

1

Alexander Hovden

Belle United

1

Alistair Kennedy

Rubinho19

1

Anders Palmhall

RFC Dice

1

Anders Persson

Viikinmäki Jalkapallo klubi

1

Anders Widerbo

RFC Dice

1

André Azenha

FC Scheveningen

1

Andrea Ceva

Krayenhoff

1

Andri Würzer

Belle United

1

Andrzej Steinberger

Hennie's Choice

1

Antonio Fonte

FC Scheveningen

1

Armando Gama

SC OK

1

Arnout Aanen

BV Veendam 1

1

Arto Pitkämäki

Het Twentse Ros

1

Aubin Gilbert

HFC OUT

1

Axel Dubois

BV Veendam 1

1

Bart Bakkenes

Mighty Moles

1

Ben Dorrepaal

rednoses fighters

1

Bep Oltmans

FC Feyenoord2

1

Bertrand Consten

FC Ketelbinkie

1

Bertus Molleman

Belle United

1

Björn Karlstål

academicos 666

1

Björn Sichhart

Djeesun FC

1

Björn Svensson

Forca Tilburg

1

Blaise Trienekens

Viikinmäki Jalkapallo klubi

1

Bob Lunenburg

Krayenhoff

1

Bogdan Rosca

F.C. Tilburg

1

Brian Landers

Pieet Glory Hallelujah!

1

Bryan Dirven

Wild Bulls

1

Bystrik Duhan

Djeesun FC

1

Calvin Vinkers

De Valk

1

Carel Groenveld

Kipper United

1

Carel van Hees

Rubinho19

1

Cornel Wetzel

Hennie's Choice

1

Cristi Cercel

Nemean Lions

1

Danny Schut

Wild Bulls

1

David Sundrup

De Vuile Aapjes

1

Dennis van der Lans

RFC Dice

1

Diks Mejers

lookyalike

1

Dominicus Biemans

Belle United

1

Dries Kooper

Rubinho19

1

Duncan Gravenmaker

F.C. de Pelikanen

1

Ebe Berend Minke

Belle United

1

Edelmiro Freudenburg

De Vuile Aapjes

1

Edmund Roofthooft

Het Twentse Ros

1

Edo Reker

FC Santen

1

Eduardo Narbona

FC Scheveningen

1

Eduardo Olivares

The Sjirkies

1

Eligio Saco Vértiz

rednoses fighters

1

Emerson van Dusseldorp

F.C. Dinho United

1

Emil Alkio

Viikinmäki Jalkapallo klubi

1

Erich Fahrenschon

s.k.f.

1

Erki Raud

The People of -Lau-

1

Erwin Dusse

Hennie's Choice

1

Esteban Rezza

girls-ahaed

1

Eustachio Roccotiello

Nemean Lions

1

Faas Spiesman

FC Santen

1

Fernando Chaves

FCRL

1

Florentinas Karunaitis

Kipper United

1

Floris-Jan de Buijzer

Viikinmäki Jalkapallo klubi

1

Franky Wybaillie

Kipper United

1

Frederic de Smaele

F.C. de Pelikanen

1

Gabriel Allegri

Juro FC

1

George Pieren

F.C. Tilburg

1

Gérard Koolmoes

HFC OUT

1

Gisbert Boomkens

academicos 666

1

Giuseppe Lamaresca

Wobbly Wombats

1

Gotthard Mösch

Z.F.C. Strength And Honor

1

Guillaume Bolscher

Forca Tilburg

1

Guy de Winter

FC Feyenoord2

1

Günther Rödingsmarkt

BV Veendam 1

1

Hans Christian Lindekvist

Juro FC

1

Harm Besemer

FC Santen

1

Harmen-Jan Lastdrager

Kipper United

1

Harry Keur

Pieet Glory Hallelujah!

1

Hendrick Heeringa

FC Ketelbinkie

1

Herbert Pavie

Krayenhoff

1

Ian Haagsma

Z.F.C. Strength And Honor

1

Ibio Pace

Victorious Vikings

1

Ido van Lammeren

Forca Tilburg

1

Ilari Huttunen

De Vuile Aapjes

1

Immanuel Dopper

Rubinho19

1

Iver Stensgaard

Forca Tilburg

1

Jaak Willocx

F.C. Dinho United

1

Jakob-Jakobus Bastiaansen

De Valk

1

Jan Henselmans

De Valk

1

Jan-Willem de Mul

Kipper United

1

Janne Ekholm

F.C. de Pelikanen

1

Jefta Mogendorff

FC Atse

1

Johnny Bartram

HHC-Redfra combi

1

Joost Corsten

Super Jousters

1

Jordan Jambon

Ripzeboys

1

Jordy Scherpenisse

De Valk

1

Jorge Lázaro

FC Scheveningen

1

Jos Pattij

FCRL

1

José María Cedrés

RFC Dice

1

Joseph van Helmond

Hoekpolder

1

Joshua Vonk

FC Atse

1

Jozua Bolhuis

RFC Dice

1

Jörgen Bengtsson

F.C. Tilburg

1

Jörgen Berntsson

F.C. Tilburg

1

Jörgen Hjortér

girls-ahaed

1

Karl Witsiers

Belle United

1

Karsten Louwinger

Pieet Glory Hallelujah!

1

Kevin Eberstein

Victorious Vikings

1

Kiril Artúkov

SC OK

1

Klaas Bruininx

Soccerfriends

1

Lars Brøndbo

lookyalike

1

Lei Hengguang

The Sjirkies

1

Lens van de Garde

FCRL

1

Leon Kist

F.C. de Pelikanen

1

Lieven Decroyer

Kipper United

1

Linus Frère

Forca Tilburg

1

Linus van Peppen

FC Maxlands

1

Luciano De Luca

Mighty Moles

1

Mads Lauth

Ripzeboys

1

Mahmoud Shariff

s.k.f.

1

Maikel van Arum

rednoses fighters

1

Makanna Mashinini

HFC OUT

1

Malik Jaber

F.C. Dinho United

1

Marc-Marie Westerhoff

Hennie's Choice

1

Marcos Wamba

Soccerfriends

1

Mariusz Gal

F.C. Tilburg

1

Mariusz Gralinski

FC Grun

1

Martin Skipper

FC Maxlands

1

Massimo De Natale

Wild Bulls

1

Mathies Bullenkrooch

academicos 666

1

Matti Jouppi

M.O.C

1

Maxim Depoorter

Hennie's Choice

1

Meije de Henau

Wobbly Wombats

1

Menios Vafiadakis

Victorious Vikings

1

Michaël Salem

Anatheama

1

Mika Yrjölä

Hennie's Choice

1

Miklós Pecze

FC Ketelbinkie

1

Miroslaw Przybyla

Het Twentse Ros

1

Mitchell MacCrie

Hennie's Choice

1

Mugurel Croitoru

Victorious Vikings

1

Muhammed Emin Er

girls-ahaed

1

Nicky Schermers

FC Maxlands

1

Nicolas Dal

academicos 666

1

Nils Berntsson

Soccerfriends

1

Nino Overweg

Djeesun FC

1

Nitzan Rosenblum

Soccerfriends

1

Nolwin Hermsen

Belle United

1

Ola Henriksen

girls-ahaed

1

Olly Laterveer

HHC-Redfra combi

1

Pablo Bestar

Ripzeboys

1

Pablo Ibaeta

Super Jousters

1

Pablo Raggini

F.C. de Pelikanen

1

Patrik Davidsson

Pieet Glory Hallelujah!

1

Paul Johansson

Wobbly Wombats

1

Pedro Zumárraga

RFC Dice

1

Pentti Toivonen

The People of -Lau-

1

Peter Read

Soccerfriends

1

Peter Westertorp

Wild Bulls

1

Pierre Mussard

The Sjirkies

1

Piet-Hein Fenix

FC Atse

1

Prosimir Bierzdon

Wobbly Wombats

1

Qasim Al Malky

The Sjirkies

1

Quintus Molema

FC Atse

1

Quirze Casals

BV Veendam 1

1

Ramon Aap

De Vuile Aapjes

1

Raymond Weyts

HFC OUT

1

Rãzvan Ioan

Anatheama

1

Renzo Augustyns

Djeesun FC

1

Renzo Puzzarini

Soccerfriends

1

Robert van Bentum

girls-ahaed

1

Roberto La Spada

Kipper United

1

Roland Hutta

Djeesun FC

1

Roland Korcák

FC Feyenoord2

1

Romke van Ysselsteyn

De Vuile Aapjes

1

Rowan Kreek

De Vuile Aapjes

1

Roy Putter

Rubinho19

1

Rudolf Gawrychowski

FC Scheveningen

1

Rui das Almas

The Holy Cows

1

Rupert Witsen

FC Atse

1

Rüdiger Humbert

M.O.C

1

Salomon van der Lubbe

s.k.f.

1

Sebastiaan van Hecke

Nemean Lions

1

Seth Asper

F.C. Dinho United

1

Sieb van der Niet

F.C. de Pelikanen

1

Siedo van Wyhe

BV Veendam 1

1

Sijbrand van den Bos

The People of -Lau-

1

Simon Sanders

The Sjirkies

1

Simone Malpede

M.O.C

1

Sipke Thomas Wegh

girls-ahaed

1

Steef Antuma

FC Santen

1

Stefan Steegstra

FC Grun

1

Stephan de Liefde

Krayenhoff

1

Sunai Kaewsri

FC Grun

1

Sören Sjöstad

M.O.C

1

Tejs Sørensen

Hoekpolder

1

Thierry Hallebeek

rednoses fighters

1

Thomas Widerblad

The Sjirkies

1

Tim Langagergaard

RFC Dice

1

Timo Stönky

F.C. Tilburg

1

Tobias Åhntorp

girls-ahaed

1

Toine Witteveen

Forca Tilburg

1

Tommy Rasmussen

FC Feyenoord2

1

Tonio Huesser

The Holy Cows

1

Trond Fauske

Z.F.C. Strength And Honor

1

Udo Bartal

Hennie's Choice

1

Urban Bengtsson

Krayenhoff

1

Uwe Hierzer

Ripzeboys

1

Víctor Novellas

De Valk

1

Vincent Derouin

Belle United

1

Virgil Râpeanu

Kipper United

1

Vladimir Minchev

academicos 666

1

Will Antonisse

Hoekpolder

1

Wout Donkers

FC Feyenoord2

1

Yücel Demir

Rubinho19

1

Zbigniew Krzywiecki

academicos 666

1

Ziya Özbag

Nemean Lions

1