Je bent in Nederland
  MENU
  Home »
  Algemeen »
  ODF Cup XII »
  ODF Cup XI »
  ODF Cup X »
    -Regels »
    -Deelnemers »
    -Poules »
      -Poule A »
      -Poule B »
      -Poule C »
      -Poule D »
      -Poule E »
      -Poule F »
      -Poule G »
      -Poule H »
    -Instromers »
    -Knock-Out »
    -Topscorers »
  ODF Cup IX »
  ODF Cup VIII »
  ODF Cup VII »
  ODF Cup VI »
  ODF Cup V »
  ODF Cup IV »
  ODF Cup III »
  ODF Cup II »
  ODF Cup I »
  Clash »
  Interviews »
  Chatrooms »
  Forums »
  Lijsten »
  Overig »
  Kalender »
  Over Hattrick »
  Persberichten »
  Smoelenboek »
  Links »
  Leden »
  Contact »

  LOG IN
 Gebruikersnaam
 
 Wachtwoord
 
 
 ODF » ODF Cup X » Poules

Poules

Hieronder vind je de ranglijst van de poules van ODF Cup X. Daarnaast kan je via het menu aan de linkerkant, de pagina van iedere poule benaderen.


Poule A
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Atse (360114)

5

4

0

1

12

15-8

2

Victorious Vikings (143304)

5

3

0

2

9

24-9

3

Forca Tilburg (506090)

5

3

0

2

9

13-17

4

s.k.f. (815452)

5

2

0

3

6

16-15

5

Mighty Moles (1008240)

5

2

0

3

6

11-13

6

Wild Bulls (503474)

5

1

0

4

3

4-21


Poule B
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

girls-ahaed (360687)

5

4

0

1

12

26-6

2

academicos 666 (502056)

5

4

0

1

12

18-5

3

F.C. de Pelikanen (764173)

5

4

0

1

12

18-8

4

FC Ketelbinkie (1228704)

5

2

0

3

6

8-17

5

F.C. Dinho United (210538)

5

1

0

4

3

8-25

6

M.O.C (213586)

5

0

0

5

0

7-24


Poule C
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Belle United (817680)

5

3

1

1

10

15-4

2

RFC Dice (148602)

5

3

0

2

9

16-13

3

HFC OUT (508599)

5

3

0

2

9

11-11

4

lookyalike (213486)

5

2

1

2

7

13-7

5

F.C. Tilburg (771727)

5

2

0

3

6

10-17

6

Tricky-team (69668)

5

1

0

4

3

5-18


Poule D
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Maxlands (506157)

5

4

1

0

13

17-9

2

Viikinmäki Jalkapallo klubi (21020)

5

4

0

1

12

20-5

3

Hennie's Choice (363204)

5

2

0

3

6

13-16

4

Djeesun FC (504148)

5

2

0

3

6

9-15

5

Ripzeboys (367248)

5

1

2

2

5

14-13

6

FC Scheveningen (1005852)

5

0

1

4

1

5-20


Poule E
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Soccerfriends (69744)

4

3

0

1

9

15-2

2

The Sjirkies (69528)

4

3

0

1

9

15-4

3

De Vuile Aapjes (205712)

4

2

0

2

6

12-15

4

FCRL (150475)

4

2

0

2

6

5-8

5

Anatheama (1358089)

4

0

0

4

0

2-20


Poule F
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

Nemean Lions (143074)

4

4

0

0

12

23-1

2

De Valk (148555)

4

3

0

1

9

10-3

3

Het Twentse Ros (150439)

4

2

0

2

6

11-7

4

Hoekpolder (1275919)

4

1

0

3

3

3-19

5

Super Jousters (149321)

4

0

0

4

0

2-19


Poule G
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

The People of -Lau- (766407)

4

3

1

0

10

20-3

2

Kipper United (767862)

4

2

2

0

8

15-7

3

Z.F.C. Strength And Honor (360154)

4

2

0

2

6

16-13

4

Rubinho19 (811689)

4

1

1

2

4

16-15

5

HHC-Redfra combi (211252)

4

0

0

4

0

2-31


Poule H
  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo

1

FC Feyenoord2 (144092)

4

4

0

0

12

21-1

2

rednoses fighters (213021)

4

3

0

1

9

16-11

3

BV Veendam 1 (362701)

4

2

0

2

6

12-10

4

The Holy Cows (211450)

4

1

0

3

3

2-18

5

Juro FC (764789)

4

0

0

4

0

4-15